Майка на четири деца беше намушкана до смърт в дома си, съобщава ''Дейли Мейл''. Тялото на 49-годишната Айша Алам е открито след като мъж, който се оказал нейн съпруг, отишъл в полицията да съобщи за убийството й. 52-годишният мъж е разпитван по подозрения за нейното убийство от полицията в Манчестър.
Приятели казват, че г-жа Алам, която има три дъщери и един син, е била помощник-учител в училище за деца със специални нужди. Тя се е преместила в Англия от Пакистан и живяла в своя дом в Манчестър от 25 години.
Семейството на Айша Алам било твърде разстроено да говори. Приятелка Сайма Бабер споделя: „Тя беше много, много мил човек. Беше тиха и прикрита, но прекрасна жена."
Разследващите прекарали почти целия ден на мястото на инцидента, претърсвайки къщата за улики, докато полицаите обикаляли от врата на врата да разпитват, пише 24 часа.
Факсимиле: Дейли Мейл
38 пожара са потушени у нас през изминалото денонощие
Дата: 11/05, 08:59
България е четвърта в Югоизточна Европа по безопасна вода
Дата: 11/05, 08:461 Коментар
Протести и напрежение в Габрово след масово сбиване, все още няма повдигнати обвинения
Дата: 11/05, 08:43
Карловци: Ако решат да го затворят, нашите деца умират
Дата: 11/05, 08:35
До края на лятото изграждат временен обход над свлачището между Пампорово и Смолян
Дата: 11/05, 08:27