Снимка Pixabay
Лия Каратанчева отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на клей във Веро Бийч (САЩ) с награден фонд 60 хиляди долара.
Българката и Лиса Заар (Швеция) загубиха от Жули Белграве (Франция) и Ясмин Гимбрере (Нидерландия) с 2:6, 6:7(6) за 82 минути.
В първия си двубой двете надделяха над Ели Мърфи (Ирландия) и Катя Де Ла Гарса Валдес (Мексико) с 6:0, 6:2.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37