Кремъл коментира твърденията на Тъкър Карлсън за опит за убийство на Путин


28/01/2025, 15:58

Пиксабей

Кремъл отговори на твърдението на бившия водещ на Fox News Тъкър Карлсън, че администрацията на Байдън се е опитала да убие Владимир Путин.

„Руските разузнавателни агенции последователно предприемат всички необходими мерки за гарантиране на обществената безопасност и сигурността на онези, които са под държавна закрила, особено на държавния глава“, каза говорителят на Путин Дмитрий Песков пред журналисти, цитира Блиц

Карлсън направи твърдението си за предполагаемия опит за убийство в интервю с журналиста Мат Тайби, публикувано в понеделник.

"Мисля, че това е една от причините бившият държавен секретар на САЩ Антъни Блинкен да настоява толкова силно за истинска война, опитвайки се да убие Путин, например, което направи администрацията на Байдън - те се опитаха да убият Путин", каза журналистът. 

Карлсън продължи да нарича идеята за убийството на руския президент „безумна“ и спекулира кой тогава ще „превземе“ Русия и какво ще се случи с нейния ядрен арсенал.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ЕС забрани „вечните химикали“ в опаковките за храна
Дата: 12/08, 20:26

След убийството на Младежкия хълм: Планират модерна система за видеонаблюдение в Пловдив
Дата: 12/08, 20:231 Коментар

Пожар обхвана сухи треви, храсти и гора край харманлийското село Иваново
Дата: 12/08, 20:17

В пет общини на Скопие е обявена епидемия от западнонилска треска
Дата: 12/08, 19:55

Великобритания удължи дерогацията за българските дружества на „Лукойл“ до 29 октомври
Дата: 12/08, 19:51

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия