кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Актрисата Деси Тенекеджиева, която е и продуценти и сценарист на новия филм „Дяволски игри”, разказа какво е да снимаш със световната звезда Мики Рурк. Тя представи продукцията, която тръгва скоро по българските екрани в „На кафе” с Гала.
_%20450x%20484.png)
Процесът се оказал доста сложен, защото актьорът не искал да вижда продуценти на снимачната площадка и да общува с тях. От друга страна той и Тенекеджиева трябвало да снимат интимни сцени, затова тя се представила само като актриса, без да разкрива другата си роля в продукцията.
Като истинска звезда, Мики Рурк доста усложнил живота ѝ, като отказал да носи костюмите, които му били предложени за ролята. В последния момент той заявил, че ще дойде със собствени дрехи. Деси Тенекеджиева призна, че е нямало какво да прави, освен да приеме това условие.

„Тялото му още е в перфектно състояние, дори и на тези години”, сподели тя. Макар филмът да е заснет на английски, това е изцяло българска продукция, обясни Тенекеджиева и призова зрителите да не се колебаят, защото „Дяволски игри” е нещо много различно от досегашното българско кино.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40
Задържаха две жени, откраднали чанти с телефони в тях от плажа на Златните
Дата: 21/08, 10:391 Коментар
Четирима задържани с наркотици след спецакция на полицията в Слънчев бряг
Дата: 21/08, 10:29
Сигнал за бомба в съда във Велико Търново, мъж се представи за "Путин"
Дата: 21/08, 10:271 Коментар
Доброволци откриха археологически находки в пресъхналото корито на Дунав в Русенско
Дата: 21/08, 10:181 Коментар