Пекселс
През нощта над по-голямата част от страната ще бъде предимно ясно, вятърът временно ще отслабне, на места и ще стихне, сочи прогнозата на НИМХ. По-значителна ще се задържи облачността над източните райони. Преобладаващите минимални температури ще бъдат между минус 8° и минус 3°, в София - около минус 8°. Утре над Западна и Централна България ще преобладава слънчево време с по-значителни увеличения на облачността над Дунавската равнина. Над Източна България облачността ще е значителна, но съществени валежи не се очакват. Ще продължи да духа до умерен, в източните райони и временно силен вятър от североизток. Преобладаващите максимални температури ще бъдат предимно между 1° и 6°, в София - около 3°.
Над планините ще преобладава слънчево време. Ще духа до умерен, по билата и временно силен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около минус 2°, на 2000 метра - около минус 8°.
По Черноморието облачността ще е предимно значителна, но ще е без съществени валежи. Ще продължи да духа умерен, временно до силен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат между 3° и 6°. Температурата на морската вода е 7°-8°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лятно време на Гергьовден във Варна
Дата: 06/05, 06:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 05:30
Спортът по телевизията в сряда 6 май
Дата: 06/05, 05:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 04:40
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 04:30