Снимка: ОД на МВР – Шумен
Служители на сектор „Пътна полиция“ в Шумен откриха и върнаха изгубена парична сума на 72-годишен мъж от Добрич, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Около 12:40 ч. днес в сградата за регистрация на автомобили в шуменския КАТ, двамата униформени Левент Али и Венцислав Нейков забелязали хартиен плик, паднал на земята. При проверка установили, че в него има 480 евро и бележка от банкова трансакция.
След извършена справка служителите установили титуляря на сметката – 72-годишен мъж от Добрич. Оказало се, че малко по-рано той е закупил лек автомобил от Шумен, а от сектор „Пътна полиция“ му бил издаден транзитен номер.
Полицаите се свързали по телефона с мъжа – Иван Стефанов, който потвърдил, че парите му липсват. Малко по-късно той се върнал в сградата на Пътна полиция, където пликът с парите му бил предаден.
Мъжът изразил благодарност към полицейските служители Левент Али и Венцислав Нейков за коректното отношение и проявената човечност, допълниха от пресцентъра на полицията в Шумен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Седмична прогноза за времето
Дата: 01/03, 22:45
Бивш министър: Институциите крият реалните данни за потреблението на ток
Дата: 01/03, 22:40
Кола се заби в стълб в Русе, има един пострадал
Дата: 01/03, 22:29
Търси се кръв за родилка с кръвна група АБ -, но нямат от тази група
Дата: 01/03, 22:11
Божанков за американските самолети в София: Не влизаме във война, нито с Иран, нито с Русия
Дата: 01/03, 22:07