Снимка ФБ
От понеделник отборът на Фратрия възобнови тренировките на стадиона в Белослав и се стяга за първата си пролетна битка, която е срещу лидера Пирин в събота от 14 часа в Благоевград.
Преди началото на пролетния полусезон във Втора лига фратрийци заемат 14-о място с 26 точки, с 12 повече от първия изпадащ. Подопечните на Васил Петров имат 7 победи, 5 равни и 9 загуби, с голова разлика 19:24
През зимата Фратрия свърши много работа за обновяване на славния стадион в Белослав. Ремонтирани са съблекалните и душовете, трибуните са подготвени за реконструкция и монтаж на седалки, а на терена е инсталирана поливна система.
Тревната настилка се третира със специални препарати и торове, както и се подготвя за цялостно засяване.
Предстоят още много подобрения, които очакваме с нетърпение, но дори сега е страхотно да тренираме у дома, написаха от Фратрия на страницата си във фейсбук.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Идеално за плаж по Черноморието
Дата: 18/07, 06:00
Спортът по телевизията в събота 18 юли
Дата: 18/07, 05:00
Камарата на строителите с иновативно предложение за Варна
Дата: 18/07, 04:30
Само 72 часа: Mr.Bricolage намалява всички стоки с -20%
Дата: 18/07, 04:30
Хороскоп за събота: Телец - напрежение; Рак - съдбоносни промени; Дева - креативност; Стрелец - интуиция; Водолей - идеи
Дата: 18/07, 04:30