Мъж, който е арестуван до момента повече от 1500 пъти, ще прекара поредния си Ден на благотворителността зад решетките.
Хенри Ърл, познат на света като "най-арестувания човек на планетата", бил арестуван за пореден път в края на октомври за публична интоксикация в Лексингтън, САЩ.
65-годишният мъж е прекарал почти 6000 дни, или почти 16 години и половина, в затвора. Най-любопитното е, че основните причини за престоя му зад решетките са пиянски изстъпления и хулигански прояви под влиянието на наркотици.
_597x331.jpg)
Първият арест на Ърл се състоял през далечната вече 1970 година. Тогава бил обвинен в притежаването на незаконно оръжие.
През 2008 година мъжът попада в полезрението на всички щатски медии с хилядното си влизане в затвора за пиянски вандализъм.
В общи линии няма как да не признаем, че не е лесно да си Хенри Ърл.
Стрелба по автобус на градския транспорт в Перник
Дата: 09/05, 19:40
Хандбалният Спартак дръпна с 1:0 в серията за бронза
Дата: 09/05, 19:31
Давид Иванов: Най-важното беше да изиграя съчетанието си както трябва
Дата: 09/05, 19:31
Спартак подариха 250 билета на Второ ОУ „Никола Йонков Вапцаров“ във Варна
Дата: 09/05, 19:08
Тръмп не изключва възможността да изпрати делегация в Москва за преговори за войната в Украйна
Дата: 09/05, 18:51