Борис Иванов: Дори не се замислих дали да премина в Спартак


Дата: 23/01, 15:10

Стопкадър Фейсбук, Национален спортен клъстер

Новото попълнение на Спартак Борис Иванов призна, че е бил посрещнат много добре в съблекалнята от всички и изрази задоволство, че е част от „соколите“.

Засега всичко върви по план. През зимата първо имах предложение от отбори в Б група, но като ми изскочи шанса, че може да съм в Спартак Варна, дори и не съм се замислил, заяви пред Национален спортен клъстер Иванов.

Познавам се с Ангел Грънчов, с който сме играли преди това в първия отбор на ЦСКА 1948, така че и той ми помогна бързо да вляза съблекалната. Нямам проблеми и засега всичко е нормално, добави Борис, който ще започне пролетния полусезон като титулярен ляв бек.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кристин Лагард: Европейците и американците споделят сходни ценности и в крайна сметка трябва да се обединят
Дата: 24/01, 00:45

Повече от признание: седми път Top Employer
Дата: 24/01, 00:30

Отбелязаха 40 години от трагедията със совалката "Чалънджър"
Дата: 24/01, 00:30

Безплатен куклен театър и работилници очакват децата на Варна всяка неделя
Дата: 24/01, 00:20

За над 16 милиона евро ремонтират главния напоителен канал от язовир „Тича“
Дата: 24/01, 00:15

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия