Снимка: Пиксабей
Мъж на 21 години ще търпи наказание от една година лишаване от свобода при първоначален общ режим за грабеж от възрастна жена в Казанлък. Това съобщиха от местния Районен съд.
До приключване на наказателното производство той е бил с мярка за неотклонение „задържане под стража“, като времето ще бъде приспаднато от наказанието, предава БТА.
Подсъдимият, който вече е осъждан, се е признал за виновен в това, че на 26 декември м.г. в Казанлък е отнел чужди движими вещи - дамско портмоне със съхраняваните в него пари и лични документи, от владението на 67-годишна жена, с намерение противозаконно да ги присвои, като употребил за това сила.
Пострадалата е подала сигнал, че е била нападната от непознато лице, което в гръб ѝ е нанесло удар с ръка в областта на гърба. Чрез използване на сила мъжът ѝ отнел найлонова торба, в която се намирали личните вещи на жената.
Определението, с което е одобрено споразумението, е окончателно и не подлежи на обжалване.
В началото на годината Районният съд в Казанлък отсъди 59-годишния Й.П. да търпи едно общо наказание в размер на една година лишаване от свобода, при първоначален общ режим, за грабеж и нанасяне на леки телесни повреди на две жени в павелбанското село Александрово.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Времето по Черноморието
Дата: 11/08, 06:00
⚓ В очакване на празника на Варна! 💙
Дата: 11/08, 05:20
Спортът по телевизията във вторник 11 август
Дата: 11/08, 05:00
Хороскоп за вторник: Телец - планиране; Рак - романтика; Везни - хармония; Стрелец - почивка; Водолей - късмет
Дата: 11/08, 04:30
На 11 август 1984 г. варненският делфинариум е открит за посетители
Дата: 11/08, 04:00