кадър bTV
редактор Веселин Златков
Водещата на „Преди обед” Франциска Йорданова-Папкала разкри в ефир, че откакто започна работа в bTV е качила килограм и половина. Тя обаче не е притеснена от факта, а си го обяснява с ранната закуска и трупането на мускули.
Зейнеб веднага реагира на изявлението на колежката си. „На нейните 2 и половина метра ръст, това си е малко”, заяде се тя с прочутата танцьорка, чието оплакване прозвуча повече като хвалба.
Петър Дочев веднага се намеси, преди колежките му да се скарат. „Фитнала си се, то се вижда и зрителите също го виждат”, похвали той Франциска. След този комплимент танцьорката буквално грейна на екран с най-доволната си усмивка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Седмица до края на великденската кампания на Flip.bg
Дата: 09/04, 09:50
Закрит басейн и повече спорт за децата: нова визия за Варна
Дата: 09/04, 09:50
Корабът „Св. св. Кирил и Методий“ се завръща днес във Варна от 34-тата българска антарктическа експедиция
Дата: 09/04, 09:46
Георги Клисурски: Таваните на цените могат да доведат до по-лоши последици
Дата: 09/04, 09:35
Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 09/04, 09:30