1800 лева глоба за неправилно паркиране за 27-годишна шофьорка


21/02/2025, 16:02

Булфото

Млада водачка е успяла да натрупа 83 фиша за неправилно паркиране на едно и също място – на ул. „Стойчо Мушанов“ в подножието на Стария Пловдив, близо до Източната порта.

Въпреки че многократно е била санкционирана от контролните органи, тя продължавала да спира неправилно. Глобите ѝ са натрупани през 2023 и 2024 година, като четири от тях са по 50 лв., а останалите – по 20 лв, цитира Евроком.

Дълговете ѝ към градската хазна излезли наяве, когато отишла да си вади важен документ в институция. След като ѝ било обяснено, че трябва да плати глобите си, тя веднага се изстреляла към касата на Община Пловдив, извадила парите и ги платила наведнъж.

Служители се смаяли, след като 27-годишната жена платила накуп всичките си глоби за неправилно паркиране. Общата им стойност е 1800 лв.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 22/08, 06:40

Ниска облачност преди обяд по Черноморието
Дата: 22/08, 06:00

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 22/08, 04:50

Хороскоп за събота: Овен - гъвкавост; Близнаци - привличане; Лъв - късмет; Козирог - малки жестове; Риби - уют
Дата: 22/08, 04:30

На 22 август 565 г. за първи път се съобщава за чудовище в Лох Нес
Дата: 22/08, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия