Пиксабей
"От името на Съединените американски щати, моля приемете най-топлите ми поздравления по повод вашия Ден на освобождението", гласи поздравително послание, публикувано на сайта на американския Държавен департамент, предаде БТА.
"След 122 години дипломатически отношения, приятелството и близкото сътрудничество между нашите правителства продължават да нарастват. Изграждането на нови, проектирани в Америка атомни реактори ще направи българските енергийни запаси по-стабилни и по-сигурни и ще подсили нашите връзки. Нашето сътрудничество в областта на отбраната, включително неотдавнашните инвестиции на България в модернизирането на въоръжените ѝ сили, подобряват сигурността на България и демонстрират нейния ценен принос към НАТО, като подобряват нашата колективна сигурност.
"Очакваме с нетърпение да продължим нашето силно приятелство и пожелаваме на всички българи всичко най-добро, на фона на празнуването на вашия национален празник", се казва още в поздравленията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Върховният съд на САЩ разреши строителството на балната зала на Тръмп в Белия дом да продължи
Дата: 22/08, 01:30
Заради бъдещата индустриална зона до Варна ще бъде направена пътна връзка с магистрала „Хемус“ край Игнатиево
Дата: 22/08, 01:00
Емануел Луканов: Просто има хора, които не могат да бъдат ползвани в официалните мачове
Дата: 22/08, 00:37
Илиан Илиев след първата победа: Отборът показа характер
Дата: 22/08, 00:31