Кадър Youtube, Зе!Президент
Украинският президент определи като "недостатъчно" предложението на Франция за едномесечно примирие. Според Володимир Зеленски прекратяването на огъня без гаранции за сигурност няма да доведе до траен мир.
След срещата на върха, която се проведе вчера в Лондон, френският президент заяви, че Франция и Великобритания работят по едномесечно примирие "по въздух, море и около енергийните обекти". Предложението не предвижда прекратяване на огъня на фронта.
От британското министерство на отбраната обаче коментираха, че все още няма единодушие между Лондон и Париж за едномесечното примирие. През изминалата седмица Украйна е била подложена на масирани руски атаки, съобщи още украинският президент. Срещу Украйна са били извършени над300 въздушни удара.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Държавата подготвя 35 млн. евро подкрепа за лозарите и разширява помощите за пропаднала реколта
Дата: 28/08, 21:36
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 28/08, 21:30
Григор Димитров: Още много неща искам да постигна в спорта, искам да израствам още
Дата: 28/08, 21:16
Мирчев: Обясненията за задържането на Гергана Петрова не успокояват. Поставят още повече въпроси
Дата: 28/08, 21:05