Снимка Булфото
Изгасени са 58 пожара в България през изминалото денонощие. Няма загинали, жена на 72 години е пострадала при пожар в Карнобат, съобщиха от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – МВР, на сайта си за оперативната обстановка към 6:00 ч. Екипите на пожарната се реагирали на 102 сигнала за произшествие.
С преки материални щети са възникнали 24 пожара, от които осем - в жилищни сгради, един - в промишлена сграда и др. Без нанесени материални щети са възникнали 34 пожара, от които девет са били в сухи треви, горска постеля и храсти, 21 в отпадъци, един - в готварски уреди и комини, и др.
Извършени са 41 спасителни дейности и помощни операции, от които седем при катастрофи с транспортни средства, пише novini.bg.
Получени са три лъжливи повиквания.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
GUNA за младо лице и здрави стави - иновативна колагенова терапия
Дата: 14/06, 00:20
Катар изненада неприятно Швейцария в последните минути - 1:1
Дата: 14/06, 00:18
Месец на банята в Mr.Bricolage – отстъпки до -20%!
Дата: 14/06, 00:10
Патриарх Даниил: Църквата не заклеймява никого, всеки човек е мил на Господа
Дата: 14/06, 00:001 Коментар
Десетки хиляди се събраха в Рим на демонстрации за и против миграцията
Дата: 13/06, 23:343 Коментара