кадър,архив: Макс спорт
Отборът на Лацио се класира за 1/4-финалите в Лига Европа, след като направи равенство 1:1 в реванша срещу тима Виктория (Пилзен).
Римляните победиха преди седмица в първия мач с 2:1 и така те продължиха напред с общ резултат 3:2.
Чехите трябва да съжаляват, че не стигнаха поне до продължения, тъй като те успяха да поведат в 52-рата минута, когато Павел Сулц откри резултата.
Домакините обаче почувстваха вдъхновението на “Олимпико” и около четвърт час преди края на редовното време възстановиха равенството. Патрик се разписа в 77-ата минута, след което нова промяна в резултата не настъпи и момчетата на Марко Барони ликуваха, предава Спортал.
В следващата фаза на втория по сила турнир, организиран от УЕФА “орлите” ще играят с тима на Бодьо/Глимт, който отстрани актуалните носители на трофея в Лигата на конференциите - Олимпиакос.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лекар: Пада имунитетът на червата на хората
Дата: 22/08, 10:09
Министър Вълчев иска да се повишат учителските заплати
Дата: 22/08, 09:591 Коментар
Пътешественик: Румен Радев да обиколи селата, за да види как живеят хората
Дата: 22/08, 09:49
Майка на 9-годишно дете: Цената на ученическата униформа стига до 250 евро
Дата: 22/08, 09:43