Кадър ФБ
Костадин Костадинов е недоволен от влизането на "Величие" в парламента.
Ето какво пише той:
Вчера мандатът на моите съмишленици Виктор Папазов и Светослав Тодоров като народни представители беше прекратен. Конституционният съд отстрани двама от най-активните български депутати, за да вкара с фалшификация Величие в парламента. Тъй като един депутатски мандат е приблизително около 10 000 гласа, това означава, че вчера гласовете на 20 000 българи, гласували за Възраждане, бяха изхвърлени в кофата за боклук. На практика, за да вкара патерицата на Пеевски в парламента, Конституционния съд извърши държавен преврат и фалшифицира изборните резултати.
Също така вчера един от нашите четирима политически затворници, Мартин, имаше рожден ден в ареста. Продължаваме да се борим да ги измъкнем от ръцете на организираната престъпна прокуратура и ще ги освободим!
В такива мигове си припомняме, че Бог никому не праща повече от това, което може да понесе, а правдата винаги побеждава. Ето защо ще победим! Просто нямаме друг избор. Защото Възраждане е последната надежда на България.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00
Реал Мадрид с изявление след сбиването между Валверде и Чуамени
Дата: 07/05, 23:55
Връщат отменените състезания на Никола Цолов в календара
Дата: 07/05, 23:48
Министърът на външните работи на Северна Македония: Не сме готови за промяна на конституцията
Дата: 07/05, 23:41
Евтим Милошев е номиниран за министър на културата
Дата: 07/05, 23:35