Снимка: Булфото
Президентът Йотова направи оптималния избор за служебен премиер в рамките на осакатената от сглобката Конституция. Това написа във фейсбук страницата си Румен Радев.
Припомняме, че подуправителят на БНБ - Андрей Гюров, е изборът на президента Илияна Йотова за кандидат за служебен премиер.
"Надявам се г-н Гюров с действията си да оправдае очакванията на българските граждани за честни избори и му пожелавам мъдрост, принципност и устойчивост", написа още Румен Радев.
"Междувременно в последните си часове кабинетът Борисов-Пеевски хариза една четвърт от пътническите превози на държавната железница на частна компания. В характерния за българската приватизация стил частникът ще получи като зестра подвижния състав и обучените кадри на БДЖ", посочва също Радев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
ЕК спира безвизовото пътуване за притежатели на дипломатически и служебни паспорти, издадени от Грузия
Дата: 06/03, 14:01
Козметика за бебе: какво трябва да знае всеки родител
Дата: 06/03, 14:00
Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 06/03, 14:00
Разсекретен документ на ЦРУ: Киро Глигоров отказал 100 млн. долара за промяна на името на Македония, търсел подкрепа от България
Дата: 06/03, 13:59
Лондон предлага до 40 хиляди лири на мигранти да напуснат
Дата: 06/03, 13:561 Коментар