Цанко Цанков след трите медала от Световната купа: За първи път път плувах в толкова студена вода


Дата: 08/02, 17:21

Българският плувец Цанко Цанков се завърна с впечатляващ успех от Световната купа по зимно плуване в Полша. Той спечели два златни медала и един сребърен при екстремни условия. Той разказа повече за това как се плува в замръзнало море и каква е подготовката за подобни състезания в предаването „Близо до спорта” по NOVA NEWS.

„Това беше най-дългото разстояние в зимното плуване. Температурата на водата беше – 4 градуса, което е рекордно ниско за това място и най-ниската температура, при която може да се проведе състезание. За мен лично това беше първото плуване в толкова студена вода. Бях притеснен, защото никога не бях плувал при такава температура”, заяви Цанков.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Бетис" препъна "Атлетико" (Мадрид) и го отдалечи от върха
Дата: 08/02, 23:50

Социалистът Антонио Сегуро печели президентските избори в Португалия
Дата: 08/02, 23:40

Облаци навсякъде в понеделник
Дата: 08/02, 23:31

Премиерата на “Стоичков - Филмът” е планирана за края на 2027 година
Дата: 08/02, 23:20

Валенсия 0:0 Реал Мадрид, започна втората част
Дата: 08/02, 23:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия