снимка: МВР, илюстративна
Мъж на 62 години е задържан в Добрич, след като е катастрофирал в пожарен хидрант и е установено, че е шофирал с 2,67 промила алкохол, съобщават от Областната дирекция на МВР.
Сигнал за пътнотранспортното произшествие е получен вчера около 17:20 часа. Инцидентът е станал на кръстовището на улица „Максим Горки“ и булевард „Трети март“ в Добрич.
При извършената проверка на място е установено, че лек автомобил „Фолксваген“, управляван от 62-годишния мъж, се е ударил в пожарен хидрант на тротоара. Проба с техническо средство е отчела 2,67 промила алкохол. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. Автомобилът е иззет по надлежния ред. По случая е образувано бързо полицейско производство, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Демерджиев в Люксембург: България се бори с корупцията и престъпността
Дата: 04/06, 21:32
Панев: Вероятно чадър е имало над всички, които напуснаха България, но оста Будапеща - Белград - София се разпада
Дата: 04/06, 21:20
Боинг 787 претърпя инцидент на летище "Франкфурт", има пострадали
Дата: 04/06, 21:13
Д-р Кокалов: Нещата в здравеопазването са много загнили
Дата: 04/06, 21:11
Вучич: Всички знаят, че в Черна гора се намира лидер на криминален клан, планирал убийството ми
Дата: 04/06, 21:071 Коментар