Циклонът "Ксавире" опустоши цял град в Англия (снимки)


06/12/2013, 14:47

Мощната буря "Ксавиер" напълно опустоши малко крайбрежно градче край Нортфолк, Англия. Циклонът е разрушил и запратил в морето почти всички постройки в района, оставайки десетки хора без подслон, предава "Дейли Мейл". 

Местните власти предупредиха, че има голяма опасност от нови свлачания и разрушения. 

Местните жители Стивън Конъли и съпругата му Джаки били в местният пъб, когато им съобщили съкрушаващата новина, че домът им бил отнесен от бурята, 

"Бяхме в бара, за да съберем пари за морски диги, които да защитават домовете ни, когато ни съобщиха, че стихията отнася дома ни", разказва Стивън. "Пик"

"Успях да стигна навреме, за да спася единствено двете ни котки. Дойдоха и съседи, които се опитаха да ни помогнат да спасим част от мебелите", продължава мъжът. 

Къщата започнала да се стрива около осем вечерта, а в 3 през нощта била напълно изчезнала в морето. 

"Последствията в целия район са много сериозни. Силата на вятъра може да отнесе къщи и хора за секунди и не може да се направи нищо.

Стотици хора вече са евакуирани от района и ще прекарат нощта във временни жилища.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На търг продават лични вещи на Мерилин Монро
Дата: 09/05, 14:501 Коментар

Говорителят на Кремъл: Пътят до мирно споразумение е много дълъг
Дата: 09/05, 14:401 Коментар

Министър Енчо Керязов откри Световната купа по спортна гимнастика във Варна
Дата: 09/05, 14:30

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 14:28

Без денонощна аптека във Видин
Дата: 09/05, 14:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия