МВнР: Възможни са затруднения в обслужването на летищата в Париж на 18 юни


16/06/2026, 18:15

Снимка: Пиксабей

Възможни са затруднения в обслужването на летищата във френската столица Париж на 18 юни. Това предупредиха от Министерството на външните работи (МВнР) на своя сайт.

За 18 юни, четвъртък, е насрочена еднодневна стачка на част от обслужващия персонал на летищата Шарл дьо Гол (CDG), Орли (Orly) и Льо Бурже (Le Bourget) в Париж, посочва БТА. Възможни са закъснения на полети, по-дълго време за преминаване през летищните проверки, забавяне при обработката на багажа и евентуални промени в разписанията на някои авиокомпании.

МВнР препоръчва на българските граждани, пребиваващи във Франция или планиращи пътуване до страната, да следят актуалната информация чрез официалните интернет страници на летищата, авиокомпаниите и платформите за проследяване на полети в реално време, както и да предвиждат повече време за летищен трансфер.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Полицията издирва 47-годишен мъж от Казанлък
Дата: 16/06, 22:50

Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 16/06, 22:40

Бащата на загиналата Ивана настоя за пълно изясняване на обстоятелствата около смъртта ѝ
Дата: 16/06, 22:32

Русенци готвят протест с искане за спешен ремонт на дигата на язовир „Николово“
Дата: 16/06, 22:22

71-годишен мъж е с опасност за живота след катастрофа на АМ "Хемус"
Дата: 16/06, 22:11

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия