Задържаха мъж, предложил подкуп на полицай по време на разпит във Вършец


18/05/2026, 15:29

Снимка Булфото

Мъж на 45 години е задържан, след като по време на разпит в сградата на Районното управление на МВР във Вършец предложил подкуп на разследващ полицай, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.

Мъжът бил извикан в сградата на полицейското управление за изясняване на обстоятелства по досъдебно производство за транспортно престъпление по член 343 от Наказателния кодекс.

Той предложил подкуп на разследващ полицай и веднага бил задържан. По случая е образувано досъдебно производство.

От полицейската дирекция обявиха, че опитите за предлагане на подкуп на полицаи са рядкост в региона и обикновено са се случвали в предишни години при констатирани нарушения от водачи на автомобили, пише btvnovinite.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Христанов: Ако кабинетът Гюров се яви на избори, ще помете всички
Дата: 20/05, 21:32

За първи път Българска песен е най-слушаната в 12 държави
Дата: 20/05, 21:23

Божанов: Мерките може да доведат до поскъпване на цените
Дата: 20/05, 21:23

Черно море Тича ще спори за бронза с Рилски спортист
Дата: 20/05, 21:20

Калин Вельов: Никога не съм виждал мечка на Витоша. Но са ме нападали свирепи кучета нееднократно
Дата: 20/05, 21:17

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия