Пиксабей
Хеликоптер на сръбското Министерство на вътрешните работи се разби по време на учебен полет преди няколко дни, а двама пилоти са ранени, съобщи директорът на сръбската полиция Драган Василевич, предават местните медии.
Василевич, който участва в заседанието на парламентарната комисия по отбрана и вътрешни работи на сръбския парламент днес, каза, че хеликоптерът е паднал от ниска височина, а пилотите са по домовете си и не се лекуват в болница, тъй като нараняванията им са леки, предава БТА.
Василевич каза още, че се води разследване, за да бъде установена причината за инцидента, като се предполага, че е възникнал технически проблем.
Преди това, по време на заседанието на комиисията Здравко Понош, лидерът на партията „Сърбия център“ (SRCE), попита дали е вярно, че хеликоптерът „Газела“, използван от Специалната антитерористична полиция (SAJ), се е разбил на 26 май.
Според твърденията на Понош, щетите се равняват на 450 000 евро.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж, хванат да шофира дрогиран, ще плаща над 36 000 евро
Дата: 31/05, 01:30
Министър Вълчев: Няма как да се справим като страна, ако младите не виждат бъдещето си тук
Дата: 31/05, 01:00
По-високи глоби за нередовните пътници в градския транспорт в Атина и Солун
Дата: 31/05, 00:30
Полиция и социални работници ще помагат в домовете на самотни възрастни хора в Бургас
Дата: 31/05, 00:02
Намериха 12-годишно момиче в безпомощно състояние в Бургас
Дата: 31/05, 00:01