Снимки: Булфото
Катастрофа на бул. „"България" в посока Околовръстното на София затрудни временно движението. Два автомобила се удрят.
Пострадала е 58-годишна жена. Откарана е в "Пирогов" с болки във врата, казаха за bTV от СДВР.

По информация на телевизията най-вероятната причина за катастрофата е, че 29-годишен шофьор е отнел предимство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как да виждаме по-добре?
Дата: 29/06, 00:00
Opta: Аржентина има най-голям шанс за финал на Мондиал 2026
Дата: 28/06, 23:52
Павел Серафимов - Спароток: Ние сме наистина уникален народ
Дата: 28/06, 23:231 Коментар