Кадър Ютуб
Всеки спасен човешки живот е чудо - с тази нагласа продължават усилията за откриването на оцелели след опустошителните земетресения във Венецуела.
При тях загинаха над 1400 души.
Чудото се случи за 9-месечно бебе и неговата майка, които бяха извадени живи от руините с леки наранявания. Това е третият случай през последните дни на спасяване на новородено, което оцелява след труса под развалините.
До момента в спасителните операции са се включили повече от 1600 чуждестранни спасители, пише novini.bg.
В най-засегнатия район Ла Гуайра хората настояват да бъде изпратена тежка техника, за да може да се разчистят огромните отломки и да се проправи път до затрупаните.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По Черноморието дъжд преди обяд
Дата: 04/07, 06:00
Спортът по телевизията в събота 4 юли
Дата: 04/07, 05:00
Хороскоп за събота: Телец - финанси; Рак - емоции; Везни - недоразумения; Стрелец - оптимизъм; Водолей - подкрепа
Дата: 04/07, 04:30
На 4 юли 1894 г. Хавайските острови са провъзгласени за република за кратко време
Дата: 04/07, 04:00