снимка: АПИ
Днес, до 21 ч., ще бъде пуснато движението в посока София по ремонтираните 11 км от АМ „Тракия“ в област Стара Загора, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". Обновяването на отсечката между 218-ти и 229-ти км започна на 4 юни, за да се повиши безопасността на движение и удобството при пътуване през лятото. Поетапно бяха ремонтирани двете платна за движение. Първо строителните работи бяха в платното за Бургас, а днес приключват и в платното за столицата. Планираните работи завършват в определените срокове, , посочват от АПИ.
На територията на област Стара Загора обаче продължава ремонтът на 10-километровия участък в платното за София от 218-и до 208-и км, като дейностите се очаква да завършат до 3 юли.
Ремонтите в двата участъка са възложени на „Автомагистрали“ ЕАД, с което АПИ има договори по ЗОП за текущ ремонт и поддържане на АМ „Тракия“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Катастрофа по пътя Варна – Бургас, затруднено е движението край Обзор
Дата: 04/07, 10:00
Росен Карадимов: 400% ръст на сигналите в КЗК за една година
Дата: 04/07, 09:491 Коментар
НАП срещу необоснованото поскъпване: При паркингите имаме до 100% завишение на цените
Дата: 04/07, 09:403 Коментара
Сънотворни ще пазят англичаните от мексиканските фенове
Дата: 04/07, 09:34
Тръмп към американците: Пазете свободата си от комунистическата залаха
Дата: 04/07, 09:282 Коментара