илюстрация: Булфото
Еквадорецът Джонатан Нарваес спечели четвъртия етап от колоездачната Обиколка на Италия от Катандзаро до Козенца, давайки тласък на отбора на ОАЕ Emirates, който претърпя няколко неуспеха от началото на състезанието.
Досегашният носител на розовата фланелка - уругваецът Томас Силва, отстъпи лидерската позиция в генералното класиране на италианеца Джулио Чиконе (Lidl-Trek), който завърши трети в този четвърти етап, първият в Италия след трите дни в България.
Победителят в етапа Нарваес пресече финалната линия за време 3:08.41 часа. Втори в етапа с дължина 138 км остана Орлиус Аулар от Венецуела, а трети е Чиконе, двамата със същото време на победителя, предава Трафик нюз.
В генералното класиране Чиконе е начело с общо време 16:18.51 часа, следван от Ян Кристен (Швейцария) на 4 секунди и Флориан Щорк от Германия със същото време.
В сряда хълмистият пети етап ще отведе колоната от Прая а Маре до Потенца.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жан-Клод Юнкер: По време на финансовата криза в Гърция е имало предложение Акрополът да бъде продаден
Дата: 13/05, 15:04
Община Варна: Отсечените дървета са след подаден сигнал от район "Одесос", няма разрешение за засаждане на магнолиите и също ще бъдат премахнати
Дата: 13/05, 14:59
КСБ: Инфраструктурата трябва да настигне инвестициите във Варна, а не инвестициите да спрат
Дата: 13/05, 14:50
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 14:50
Мъж починал от норовирус на круизен кораб в Бордо, над 1700 души под карантина
Дата: 13/05, 14:491 Коментар