Тръмп бе заснет да показва среден пръст по време на посещение в автомобилен завод


Дата: 14/01, 07:49

Пиксабей

Президентът на САЩ Доналд Тръмп бе заснет да показва среден пръст на недоволен работник по време на посещение в автомобилен завод в Детройт, предаде Франс прес.

Белият дом определи реакцията на Тръмп като уместна. Той, както изглежда, е отговорил на недоволен работник в завод на "Форд" (Ford)

"Луд човек крещеше свирепи обиди в пристъп на ярост, а президентът (на САЩ) отговори по напълно подходящ и недвусмислен начин", каза в отговор до АФП директорът на Белия дом по комуникациите Стивън Чунг, предаде БТА.

На видеозапис, който се разпространява в социалните мрежи и беше публикуван от уебсайта за светски новини Ти Ем Зет, Тръмп върви по пешеходен мост. В началото на клипа се чува глас, крещящ нещо, което не се чува, а след това президентът на САЩ показва среден пръст в посоката, от която идват виковете.

Според Ти Ем Зет човекът, обръщащ се към Тръмп, е казал думите "защитник на педофил".

Това може да е препратка към случая с осъдения сексуален престъпник Джефри Епстийн, който се превърна в политически проблем за президента републиканец, отбелязва АФП.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Венецуелският опозиционен лидер Мария Корина Мачадо: Имах страхотна среща с Тръмп
Дата: 15/01, 22:20

Проблем с публиката забавя началото на двубоя Сантандер - Барселона
Дата: 15/01, 22:10

Александър Андреев: Промени в Изборния кодекс в последния момент подкопават доверието
Дата: 15/01, 22:05

Над 25 години опит в неврохирургията – проф. Селчук Пекер в София на 24.01.26 г.
Дата: 15/01, 22:00

Белият дом: Разполагането на европейски войници в Гренландия няма да промени намерението на Тръмп
Дата: 15/01, 21:511 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия