Снимки: ОДМВР-Бургас
38-годишен криминално проявен бургазлия, занимаващ се с производство на синтетични наркотици, бе задържан от служители на "Криминална полиция" към Четвърто Районно управление - Бургас при проведена специализирана операция.
При претърсване на дома на задържания, разположен на улица "Юбилейна", са намерени и иззети съоръжения и прекурсори за производство на метамфетамин, 40 хапчета, реагирали на екстази и 5 грама зелена листна маса, реагирала на марихуана, съобщават от Областната дирекция на МВР в Бургас.

Мъжът е задържан за срок от 24 часа. Това е второ досъдебно производство срещу него, който през месец февруари тази година бе задържан на същия адрес и откъдето отново бяха иззети съоръжения и прекурсори за производство на метамфетамин, 20 грама метамфетамин, хапчета екстази и марихуана.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
В Кипър монтират 72 000 умни водомера
Дата: 28/04, 01:15
Родиха се първите близнаци на Nova Clinic след успешно приложен метод на асистирана репродукция
Дата: 28/04, 01:10
Как да виждаме по-добре?
Дата: 28/04, 01:00
Днес е Световен ден на безопасност и здраве на работното място
Дата: 28/04, 01:00
Отпускат близо милион евро за спешни ремонти по улиците на Шумен
Дата: 28/04, 00:45