Стопкадър Нова Тв
Иран отправи редица искания към Съединените щати, които значително усложняват постигането на споразумение. Ръководителят на Висшият съвет по национална сигурност на Иран заяви, че Ормузкият пролив няма да бъде отворен, преди исканията да бъдат изпълнени, пише nova.bg.
В изявление по националната телевизия Мохамад Золгадр поиска Съединените щати да вдигнат военноморската си блокада, да отменят икономическите санкции срещу Иран, да изтеглят американските военни от района около страната и да платят военни репарации.
Списъкът с искания преобръща очакванията, че споразумение в преговорите, които текат между Иран и Оман, ще е достатъчно да позволи търговията да тече свободно през пролива и ще облекчи световните цени на енергията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Испания провери около 200 пристигащи от Италия след възстановяването на граничния контрол
Дата: 09/08, 15:04
⚓ В очакване на празника на Варна! 💙
Дата: 09/08, 15:00
Голям пожар затвори движението по Подбалканския път край село Злати войвода
Дата: 09/08, 14:58
Петима убити при украинска атака с дронове срещу Белгород
Дата: 09/08, 14:55
Възстановено е движението на АМ „Хемус" в посока София, където при 11-ия км горя лек автомобил
Дата: 09/08, 14:52