Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
През нощта отново на много места в равнините и котловините ще се образува мъгла или ниска облачност. Утре в следобедните часове над по-голямата част от страната ще преобладава предимно слънчево време.
Денят обаче ще започне със студено утро и минимални температури между минус 4 и плюс 1 градус, в София около минус два.
Преди обед в района на равнините и котловините ще се задържи мъгливо. Максималната температура в населените места ще бъде между седем и 12 градуса, по-ниски в местата с трайна мъгла, а в столицата около девет градуса.
Слънчево ще бъде и в планините. Вятърът там ще бъде слаб до умерен от север, североизток. Максималната температура на 1200 метра височина ще бъде около девет градуса, а на 2000 метра около 4-5.
И до края на седмицата в сутрешните часове в района на равнините и котловините ще бъде мъгливо. В сряда прогнозата е за тихо и спокойно време, много слънчеви часове ще има в четвъртък и петък, като се очаква повишение на дневните температури. На места те ще стигат до 15-16 градуса.
В събота ще се заоблачава, а слаби валежи са възможни пък в неделя и понеделник, главно в Южна и Източна България, каза още по бТВ Александрина Янкова.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
16 декември - 108 години от рождението на Артър Кларк
Дата: 16/12, 01:30
КУБ Корпорация не намалява темпото и строи обекти в чужбина успоредно с работата във Варна
Дата: 16/12, 01:20
Тръмп обяви за фентанила
Дата: 16/12, 01:00
Бившият световен шампион в тежка категория Антъни Джошуа: Аз съм спасителят!
Дата: 16/12, 00:45
Победителят в в "България търси талант": Математиката е забавление
Дата: 16/12, 00:30