Кадър Нова Телевизия
Напрегнат ден с очертава в парламента.
С блиц контрол ще започне редовното пленарно заседание на Народното събрание от 9:00 ч., пише в публикуваната програма за работа на депутатите.
Очаква се на актуални устни въпроси на народните представители да отговарят министър-председателят Росен Желязков, както и вицепремиерите Томислав Дончев, Атанас Зафиров, Гроздан Караджов, пише novini.bg.
Предвиден е и редовен парламентарен контрол, в който на въпроси на народни представители ще отговарят: вицепремиерът и министър на транспорта Гроздан Караджов, както и министрите Мирослав Боршош, Иван Иванов, Борислав Гуцанов, Атанас Запрянов, Красимир Вълчев, Силви Кирилов, Мариан Бачев, Георги Тахов, Манол Генов, Петър Дилов, Теменужка Петкова, Даниел Митов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Обявиха нова обществена поръчка за многоетажен паркинг в Шумен
Дата: 06/05, 01:30
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 01:10
Днес е Ден на храбростта и празник на Българската армия
Дата: 06/05, 01:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 00:40