Бивш шеф на ДАНС: Последните скандали в МВР говорят, че нещата не са добре


06/04/2025, 20:05

Кадър: бТВ

Бивш шеф на ДАНС е обезпокоен от това, което се случва в нашата полиция. 

„Изтегляйте се“. Две думи от чат между началник от ГДБОП и полицаи, провеждащи акция срещу контрабанден канал.

Две думи, които казват много повече за състоянието на държавата, отколкото официалните доклади.

Бившият вътрешен министър и шеф на ДАНС – Цветлин Йовчев, коментира, че това е поредният пример през последните месеци и години, който показва, че нещата не са добре.

„Има сериозен проблем по отношение на интегритета на служителите на Министерство на вътрешните работи и министъра на вътрешните работи  Митов в момента е поставен пред доста сериозно предизвикателство. Дори ръководителите от Пловдив да са отстранени – това далеч не е достатъчно", коментира той, пише novini.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Треньорът на България: Ние никога не се предаваме и сега не се предадохме
Дата: 24/06, 17:22

ЦСКА обяви новата си перла
Дата: 24/06, 17:17

Венци Стефанов: Почернени сме! Две наши деца загинаха на "Тракия", пометени от тир
Дата: 24/06, 17:10

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 17:10

Спартак привлече четвърти португалец
Дата: 24/06, 17:06

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия