Варненският клуб по тенис на маса „Комфорт” е застрашен от изгонване от залата си и разпадане, заявиха от клубното ръководство. Инспектори на НАП идват внезапно в залата, представят се като желаещи да играят тенис, за да разберат какви са условията, а след това констатират, че в клуба се води търговска дейност. Те са дали срок на ръководството на клуба да освободи залата в петък, иначе следва запечатване. Клубното ръководство се бори с всички позволени средства да запази статута на залата и да я използва по предназначение.
_620x465.jpg)
От треньорския щаб са обидени на тази констатация. В клуба никога не е имало търговска дейност. Смешният членски внос от любители, играещи в залата, дава една нищожна част от средствата , които са нужни на клуба. Както е известно, „Комфорт“ е шампион при жените за тази година и за втора поредна година представи България в европейските турнири.
„В един момент всички тези господа, работещи и обучаващи на тенис на маса, се оказва, че са търговци. Доста нелепо“, уточниха от клуба.
В петък в 15 часа всички трениращи в „Комфорт” излизат с протестни надписи пред залата и ще посрещнат инспекторите, които ще дойдат за да я запечатат . Очаква се сериозно присъствие на пресата.
Държавата насочва повече средства към малките населени места във Варна
Дата: 21/08, 18:10
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 18:10
Близо 30 умрели делфина този сезон край бреговете на Балчик
Дата: 21/08, 18:05
Финансов експерт: Не кешът, а алтернативните методи за разплащане имат нужда от законова разпоредба
Дата: 21/08, 17:57
До 39,1 градуса на сянка достигна температурата в Ловеч
Дата: 21/08, 17:47