Моторист загина след удар в задната част на бус край Шумен


14/04/2025, 12:34

Пиксабей

Моторист е загинал след удар в задната част на бус мерцедес "Спринтер", в района на 5-ти километър около Шумен, съобщиха от Областната дирекция на МВР - Шумен.
 
Създадена е незабавна организация за двупосочно движение от 5-ти километър в посока Шумен. По първоначални данни водачът на мотора се е ударил в задна част на буса, допълват от полицията, предаде БТА.

Мотоциклетът е Сузуки, към момента не е известна самоличността на водача. Предстои оглед. По първоначални данни мотористът е предприел маневра изпреварване, има следи от лек удар в задната лява част на товарния автомобил. Водачът на мерцедеса е правоспособен, тестван е за шофиране след употреба на алкохол и наркотици, пробите му са отрицателни, поясняват от ОДМВР-Шумен.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Банков обир в Германия, взети са заложници
Дата: 08/05, 14:49

Радев влиза в битка с веригите
Дата: 08/05, 14:441 Коментар

Велислава Петрова пое поста министър на външните работи на Република България
Дата: 08/05, 14:431 Коментар

Съдът отхвърли жалбата срещу изграждане на конгресен център на "Алея първа"
Дата: 08/05, 14:37

Гълъб Донев: До месец ще внесем проект за редовен бюджет за 2026 г.
Дата: 08/05, 14:341 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия