Кадър БНТ
Докато в летенето е важен пилотът, в политиката е екипът. Това каза пред журналисти Деница Сачева от ГЕРБ, която коментира оставката на президента Румен Радев.
ГЕРБ няма да се бори с господин Радев и с неговия политически субект. ГЕРБ ще остави на г-н Радев да се бори с реалността, посочи още тя, цитира Дарик.
"Вчерашното изявление на господин Радев не съдържаше конкретика нито по отношение на неговите намерения, нито по отношение на евентуалната негова платформа, с която той би се явил, така че е трудно да направим съдържателен коментар. Искам само да ви припомня, че тогава, когато бяха консултациите, аз се явих при него и казах, че имам чувството, че влизам в най-голямата политическа централа в страната. Виждате, че само няколко седмици по-късно от инкубатора на политически партии имаме заявка за нов политически субект и очакваме да видим какво ще бъде предложено, защото времето на моралните монолози и на церемониите приключи. Радваме се, че на терен ще можем да видим нещо по-конкретно по отношение на програма, по отношение на екип и всички неща, които са свързани с реалната политика и с реалното управление, защото там се доказват кой може и кой не може всъщност да работи за България", заяви Сачева.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Литва: Русия ще е готова за война с НАТО до 6 години, с още по-модерна и голяма армия
Дата: 06/03, 16:19
Европейският прокурор от България е подала сигнал за натиск и заплахи заради „Чирен“
Дата: 06/03, 16:112 Коментара
Козметика за бебе: какво трябва да знае всеки родител
Дата: 06/03, 16:10
Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 06/03, 16:10
Условна присъда за 33-годишна жена, измамила мъже от Варна, Пловдив, Великотърновско и Плевенско
Дата: 06/03, 16:031 Коментар