Алекс Сърчаджиева: То не бях бременна от Благо Джизъса, то не бях лека жена


15/04/2025, 11:48

Кадър БТВ

Александра Сърчаджиева демонстрира остро чувство за хумор и безпощадна ирония по адрес на жълтите медии, които от години фабрикуват фалшиви сензации около личния ѝ живот.

В ефира на „Преди обед“ по bTV актрисата коментира новата си пиеса с Филип Буков, в която героите им сключват брак – и използва случая, за да отправи директен удар към клюкарските заглавия.

„Бременна съм от Джизъса, но ще се женя за Филип Буков“, пошегува се тя с цитат, който звучи като директно изваден от жълта хроника, предаде "България днес".

Сърчаджиева не прикри разочарованието си от вълната от абсурдни публикации, която я следва през годините:

„То не бях бременна от Благо Джизъса, то не бях наркоманка, лека жена, сега съм и съпруга на Филип Буков. Как да обясня на детето си, че не съм такава, каквато ме изкарват тези сайтове?“

Още в https://www.bgdnes.bg/shou/article/20316295

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 06:10

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 06:10

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 06:10

Във Варна предимно слънчево, но са възможни и гръмотевици следобед
Дата: 11/05, 06:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 05:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия