Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Тв
Телевизионна звезда изрази мнение кои хора са най-ощетените от въвеждането на еврото у нас. Ева Кикерезова призна още, че е усетила по джоба си драстичното увеличение на цените.
Пазарувам всяка вечер, всяка вечер съм по магазините и по пазарите, и определено усещам това повишение на цените. Мисля, че почти няма българин, който да не е наясно с това. За съжаление, предвиждаше се това повишение, но може би размерът му е малко по-висок от този, който се очакваше. Всеки говореше за това, че ние все още нямаме никакви лостове за контрол и не бяхме подготвени. Имаше хора, които предупреждаваха за това, че не сме подготвени, заяви бившата синоптичка.
Не съм против еврото, но не сме подготвени за еврото и господин Радев точно това казваше, колкото и инфлацията да показва друго. Хората, които са на твърда заплата, те са най-прецаканите, защото хората, които са на хонорар, малко, по-малко си вдигат хонорарите, но хората, които са на твърда заплата, не могат да си вдигнат заплатата. Един килограм краставици струва 3.50-3.60 евро, а това са четири краставици, добави в „Пресечна точка“ медиаторът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Полицията издирва 17-годишната Елена от Бургас
Дата: 20/02, 18:231 Коментар
“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 20/02, 18:20
Летище София въвежда ограничения заради военните учения на НАТО
Дата: 20/02, 18:17
Правосъдният министър поиска ВСС да избере нов и.ф. главен прокурор
Дата: 20/02, 18:09
Прекратиха делото за предсрочното освобождаване от затвора на Брендо
Дата: 20/02, 18:01