Стопкадър бТВ
На 11 юни фронт ще връхлети България и ще я раздели на две части. В югоизточната част температурите ще паднат с 5-6 градуса, а в северозападната ще захладнее повече, каза в „Тази сутрин“ климатологът проф. Георги Рачев.
„Особено в петък и събота ще бъде по-хладно. Дори в някои от прогнозите за София се говори за 20 градуса максимална температура. В събота сутринта – около 10 градуса“, каза Рачев.
До четвъртък в ранния следобед ще бъде много топло.
„Днес и утре ще има места с над 30 градуса температури у нас“, допълни климатологът.
От неделя и понеделник ще се затопля, което ще продължи до края на следващата седмицата.
„Ще се върнем към типичното топло лято“, каза Георги Рачев.
Ще превалява по малко като най-много ще са в петък. Месецът върви леко хладен - с около половин градус под нормата.
„Варна и София се отчитат с най-добри валежи до този момент - около 85% от месечната норма“, посочи климатологът, пише btvnovinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът в четвъртък 11 юни
Дата: 11/06, 05:00
Хороскоп за четвъртък: Овен - динамичен ден; Близнаци - запознанства; Дева - разногласия; Скорпион - емоции; Риби - почивка
Дата: 11/06, 04:30
Месец на банята в Mr.Bricolage – отстъпки до -20%!
Дата: 11/06, 04:10
На 11 юни 1937 г. Сталин нарежда екзекуцията на 8 висши съветски военни, обвинени в скалъпен заговор и шпионаж
Дата: 11/06, 04:00
Магнезий за бързо реагиране
Дата: 11/06, 03:40