Изображение гугъл мапс
Болница "Пирогов" излезе с позиция относно случая със 7-годишното дете от Литаково, което е било транспортирано за лечение от Ботевград към София, но е починало в линейката.
"Във връзка със случай на починало 7-годишно дете, транспортирано от гр. Ботевград вчера, ви информираме: Детето е пристигнало в спешната болница в състояние несъвместимо с живота. Екипите на "Пирогов" провеждат реанимационни мероприятия, но без резултат. Текат следствени действия като УМБАЛСМ "Н.И.Пирогов" оказва и ще оказва пълно съдействие на компетентните органи", се казва в позицията на "Пирогов", цитирани от БНТ.
Прокуратурата започна разследване на случая. Пред столичната болница имаше напрежение и засилено полицейско присъствие, тъй вчера вечерта роднините на детето опитаха да се саморазправят с медиците, а днес очакваха освобождаването на тялото на момичето.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29
Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24
Лора Христова грабна златото в „Старта на звездите“ в Италия
Дата: 27/06, 19:13
За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:591 Коментар