Бойко Борисов отбеляза пет гола за Витоша (Бистрица)


15/05/2025, 23:10

кадър: Спортал

Лидерът на ПП ГЕРБ Бойко Борисов отбеляза пет гола и бе с основен принос за разгромния успех на ветераните на Витоша (Бистрица) с 10:5 над Ботев във Враца. По този ночин за поредна година "тигрите" ще бъдат на финал на републиканското първенство за ветерани.

Четири от головете на Борисов бяха от игра, а петят реализира от дузпа. Попадение вкара и Христо Йовов, допълва Спортал. 

 

За състава на Ботев (Враца) пък в игра влезе кметът на областния град Калин Каменов. Той също се включи силно и дори се отчете с попадение за своя тим през второто полувреме, но не успя да помогне на отбора си да избегне поражението от "тигрите".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Киселова: В кабинета "Радев" има нещо старо, нещо синьо и нещо ново
Дата: 08/05, 10:20

Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09

Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08

Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08

„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия