снимка: МВР, илюстративна
Полицията в Бургас задържа 47-годишен бургазлия, съпругата му - на 42 години, и 26-годишния им син, заради открити в дома им наркотици, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
Полицейската акция е извършена вчера. При претърсване в дома, обитаван от семейството на ул."Владислав" в кв. "Победа", са намерени и иззети 13 джъмпера с канабис, джъмпер с метамфетамин, найлонова торба, пластмасова чаша и мъжка чантичка, в които също е имало канабис.
Семейството е задържано за срок до 24 часа с полицейска заповед за задържане. Извършени са разпити на свидетели, а по случая е образувано досъдебно производство, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 18:40
БФС скърби за загиналите таланти на Славия
Дата: 24/06, 18:34
Велев: Този бюджет е по-реалистичен, стъпва се на здрава основа
Дата: 24/06, 18:29
Александър Николов: Голямо евала на целия отбор
Дата: 24/06, 18:07
Найденов за съдебната реформа: Разчитаме на тези, които се обявяват за нея и търсят промяната
Дата: 24/06, 17:54