Снимка: Президентство на Украйна
Британският премиер Киър Стармър заяви, че той и лидерите на Франция, Германия и Полша, както и украинският президент Володимир Зеленски, са единни в оценката си, че позицията на Русия в мирните преговори в Истанбул е неприемлива и каза, че са обсъдили въпроса с американския президент Доналд Тръмп, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
Стармър заяви в присъствието на френския президент Еманюел Макрон, германския канцлер Фридрих Мерц и полския премиер Доналд Туск, които участват в срещата на върха на Европейската политическа общност в Тирана, че лидерите "съгласуват" отговора си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Учени: В гравитационния фон може да има следи от първите свръхмасивни черни дупки
Дата: 28/08, 02:00
Глоба от 25 000 евро за незаконно събиране на скакалци в Турция
Дата: 28/08, 01:00
Шеф в ЦСКА: Ръководството стои зад Христо Янев!
Дата: 28/08, 00:30
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 28/08, 00:20