Близки на Ивей: Той беше наистина много богат човек. Парите изобщо не го интересуваха


Дата: 23/02, 20:58

Кадър Фб

Единият от самоубилите се в хижа "Петрохан" рейнджъри от групата на "лама" Ивайло Калушев - неговия съименник Ивайло Иванов, когото всички са наричали Ивей, е бил изключително богат. Това пише в. "19 минути", позовавайки се на свой осведомен източник.

Ивей е имал милиони. Както вече е известно, Ивeй е единственият от групата на Калушев, който е прострелян с 2 куршума, вероятно от различни оръжия.

"Той беше наистина много богат човек. Нямаше никакви материални проблеми и се обърна към духовното. Парите изобщо не го интересуваха. Помагаше на хората", описват го приятелите му. Ивайло Иванов е финансист и адвокат.

Юристът се прочу покрай делото срещу България, водено от "Росатом", по което той е от руската страна. По него Българският енергиен холдинг беше осъден за над 1,2 млрд. тогавашни лева от хората на Путин. Предполага се, че това е и други подобни дела с голям интерес са основен източник на неговите доходи.

Не е ясно кой наследява милионера. Във всеки случай, ако все пак се търси вариант за убийство - мнозина изразиха съмнение в самоуйбиство с 2 куршума, това би бил възможен мотив, въпреки че не е ясно приложим ли е точно към казуса.

 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Министерският съвет смени областния управител на Шумен
Дата: 24/02, 00:00

Двама души са арестувани в Сърбия за евентуално готвено нападение срещу президента Вучич
Дата: 23/02, 23:50

Иво Димчев спечели тази вечер в "Като две капки вода"
Дата: 23/02, 23:40

До 15 градуса, но и валежи във вторник
Дата: 23/02, 23:30

От полицията: Гори склад за стари автомобилни гуми край Варна
Дата: 23/02, 23:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия