Пиксабей
Мъж на 42 години, употребил алкохол и наркотици, е катастрофирал с микробус в силистренското село Гарван. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Произшествието е станало вчера около 23:20 часа в близост до стопанския двор на селото. Според първоначалните данни, шофирайки с несъобразена скорост, водачът загубил управлението и бусът се преобърнал извън пътното платно, затискайки един от пътниците.
След намесата на пожарната човекът е освободен. Заедно с водача и още двама пътници е транспортиран в Многопрофилната болница за активно лечение в Силистра, където след медицински преглед всички са освободени без сериозни травми.
При извършените проби на водача от пристигналия на мястото полицейски екип е установено, че той е седнал зад волана с 2,20 промила алкохол и след употреба на амфетамин и метамфетамин. Той е задържан в ареста за срок до 24 часа, образувано е досъдебно производство, предаде "Новини".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 05:20
Спортът по телевизията в петък 8 май
Дата: 08/05, 05:00
Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30
На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00
Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00