кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви пред журанлисти в парламента, че твърденията, че имат нещо общо с протеста в столичния транспорт, са абсолютна лъжа. „Щяха да провалят матурите днес”, така той обясни защо държавата е отпуснала 15 милиона, за да бъдат увеличени заплатите.
След като по-рано съпредседателя на ПП Кирил Петков нарече случая „хвърлени пари от джипката”, Борисов се съгласи, че решението е било грешно, но заради некадърността на кмета Васил Терзиев да създаде мнозинство в СОС.
„Ако се хвърлени пари, нека да ги върне”, обяви лидерът на ГЕРБ. Той каза също, че за решаването на проблемите в столичния транспорт в бъдеще отговаря само столичната община.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в сряда 15 юли
Дата: 15/07, 05:00
A1 Gaming League отново събра феновете на електронните спортове на Aniventure Comic Con 2026
Дата: 15/07, 05:00
Хороскоп за сряда: Овен - дилема; Рак - уединение; Дева - напрежение; Козирог - прекомерна активност; Риби - разговор
Дата: 15/07, 04:30
Само 72 часа: Mr.Bricolage намалява всички стоки с -20%
Дата: 15/07, 04:20