Снимка: Булфото, архив
Общоарменският благотворителен съюз "Парекордзаган" във Варна ще отбележи 101-годишнината от рождението на Шарл Азнавур, с поднасяне на венци и цветя на монумента на Маестрото от 18,30 ч. днес - 22 май, на площад "Съединение", предава БНР.
"Шарл Азнавур е световноизвестен писател, певец, поет и актьор, който ще остане завинаги сред най-големите имена в музиката. Артисти като него се раждат рядко и това го прави сред незаменимите имена от историята на изкуството.
Той разнася славата на френския поп, но заедно с това остава верен на арменската си идентичност", подчертават от Общоарменския благотворителен съюз "Парекордзаган" във Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пожар избухна край тополовградското село Българска поляна
Дата: 11/08, 17:26
Варна отново вдига платната: 26-ата регата „Кор Кароли" превръща Черно море в състезателна арена
Дата: 11/08, 17:19
Унгарското правителство внася наказателна жалба за разходите на Орбан за присъствие в социалните мрежи
Дата: 11/08, 17:11
Жена е пострадала при пожар в къща в Мъглиж
Дата: 11/08, 17:07
45-годишен мъж от Варна е задържан за сексуално посегателство над непълнолетен в Софийско
Дата: 11/08, 17:01