Максим Танчовски е новият мениджър завод на „Девин“ ЕАД


23/05/2025, 14:04

Lean експертът ще спомогне за внедряването на решения за подобрение на процесите в предприятието

 

Максим Танчовски е новият мениджър на производствената база на „Девин“ ЕАД в град Девин, който ще работи за повишаване на екипната работа, отговорността към клиентите, както и за постигането на по-високи резултати. Професионалният му път включва позиции като мениджър „Производство“, „Индустриализация“ и „Безопасност и околна среда“ в големи мултинационални и локални компании. Преди да поеме поста мениджър „Завод“ в  „Девин“ ЕАД, Максим е работил в технологичния сектор.

Като ръководител винаги съм вярвал, че успехът се постига с хората и за хората. Затова като мениджър „Завод“ ще се фокусирам върху задълбочаването на сътрудничеството между екипите, изграждането на доверие и насърчаването на открита комуникация на всички нива в организацията“, споделя Максим Танчовски. „Искрено се радвам на възможността да работим заедно и вярвам, че ще имам много какво да науча от колегите. Ще разчитам на техническите си познания и на опита си като lean експерт, за да внедрявам съвременни решения за непрекъснато подобрение на производствените процеси. Целта ми е да допринеса за запазването на конкурентните ни предимства и утвърдената ни позиция на пазарен лидер”, допълни още новият мениджър на производствената база на „Девин“ ЕАД.

Производственият център на „Девин“ ЕАД разполага с модерни производствени линии, а процесите на работа отговарят на най-високите стандарти за качество и безопасност на хранителен продукт. В собствена лаборатория се извършват множество физикохимични и микробиологични анализи, които гарантират прецизен контрол за подсигуряването на напълно безопасни продукти.

От 2020 г. досега „Девин“ инвестира близо 30 млн. евро, като 14 млн. евро от тях са за разширяването на производствения капацитет чрез закупуването на три високоскоростни енергоспестяващи поточни линии, последната от които през 2025 г. Новите съоръжения подобряват устойчивото управление на ресурсите, осигуряват безупречно качество на продуктите и позволяват да се разшири продуктовата гама. Останалата част от средствата са инвестирани във внедряване на иновации и оптимизации на основни производствени процеси и устойчиви практики.

* публикация

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Барселона може да стане шампион на Испания точно на Ел Класико
Дата: 12/04, 02:00

Николай Попов, лидер на Сияние: Искаме правова държава, не едноминутно мълчание и куртоазни съболезнования
Дата: 12/04, 01:50

След 45 години извеждат семейство от общинско жилище в самия център на Пловдив
Дата: 12/04, 01:30

12 април - Международен ден на авиацията и космонавтиката
Дата: 12/04, 01:00

Илин Димитров: губим туристи не заради липса на дадености, а заради липса на държава
Дата: 12/04, 00:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия