Деси Слава премина през най-тежкия си момент в живота


27/05/2025, 11:42

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ

Деси Слава отново прави това, което най-добре умее, след като се подложи на хирургическа интервенция в Турция. Попфолк певицата празни, че е имала проблеми с гласа, но с помощта и на Господ всичко с нея вече е наред. Тя призна, че се чувства добре и пее, след като е преминала през момента, в който е трябвало да се оперира.

Деси определи себе си като късметлийки, тъй като догодина празнувам 30 години на сцената. Тя ще отбележи тази специална годишнина с ексклузивна изненада за своите почитатели и национално турне.

Певците се променяме постоянно, но енергията ми е същата и желанието, с което правя музика. Всичко обаче идва от любовта на публиката и реално това е стимула да се развиваш и да правиш някакви различни неща, заяви Деси.

Последната не скри, че е имало трудни моменти, в които сериозно се е замисляла дали да не спре с пеенето, но се радва, че не го е направила.

Не го направих, тъй като смятам, че съм силен човек въпреки всичко и съм си вътре в себе си. Знам, че само слабаците се отказват, но аз няма как да бъда такава. Преживяла съм много неща, не че не съм падала, но съм намирала сили да стана, разкри певицата.

Не е срамно и не е страшно човек да падне. По-важното е дали ще се изправи, и даже е хубаво човек да има такива моменти, в които да падне, за да си докаже, че може да се изправи. И да си докаже, че след като го е направил, няма какво друго да го бутне, освен нещо на тема здраве примерно. Затова да ни пази Господ всички, добави в „Преди обед“ Деси Слава.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гърция мести батарея "Пейтриът" от остров Карпатос на остров Крит заради напрежението около Иран
Дата: 24/08, 09:42

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 24/08, 09:40

Тонове плодове отиват на боклука: Производители протестират заради ниските изкупни цени в Сливен
Дата: 24/08, 09:371 Коментар

Абровски: Държавата е предвидила достатъчно средства, които да даде на земеделските производители
Дата: 24/08, 09:241 Коментар

Емануил Йорданов за GPS-заглушителя: При толкова малко факти нямаше необходимост случаят да бъде огласяван
Дата: 24/08, 09:171 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия